اولین سالگرد شهادت شهید علی خلیلی

ه گزارش خبرنگار فرهنگی «خبرگزاری دانشجو»، امسال سوم فروردین مصادف با شب شهادت بی بی دوعالم حضرت صدیقه ی کبری سلام الله علیها نخستین سالگرد شهادت شهید عرصه فرهنگ و جهاد فرهنگی علی خلیلی است.

 

علی خلیلی از مربیان موسسه بهشت تهران ۲۵ تیر ماه سال ۱۳۹۰ در حین بازگشت از هیئت، به همراه چند نفر از دانش آموزان خود، به واسطه امر به معروف و نهی از منکر، توسط یک نفر از افراد شرور منطقه از ناحیه گردن و قسمت شاهرگ دچار جراحت شد و بیش از ۱۵ دقیقه در خون خود می‌غلتید.

 

در این حادثه تعدادی از مراکز اورژانس بیمارستانی از پذیرش علی خلیلی امتناع کردند تا اینکه یکی از بیمارستان‌های خصوصی در ازای واریز مبلغ ۶ میلیون تومان حاضر به پذیرش وی شد.سرانجام علی خلیلی که به دلیل شدت خونریزی به حالت اغما رفته بود بستری شد اما پزشکان امید زیادی به مداوای وی نداشتند.

 

علی خلیلی پس از مرخص شدن از بیمارستان در منزل بستری شد اما هر از گاهی به دلیل مشکلات ناشی از حادثه رخ داده به بیمارستان منتقل شده و بستری می‌شد.

 

دوستان این شهید در  تهران (نارمک-مسجد حضرت زهرا سلام الله) و هم زمان در شلمچه یادواره مفصلی را برای این شهید آمر به معروف در نظر گرفته‌اند. بدین ترتیب ۳ فروردین ماه سال ۹۴ ساعت ۱۴ در یادمان شهدای شلمچه نخستین یادواره این مجاهد شهید برگزار می‌شود.

 

باشد که راه بلند و ارزشمند این جهادگران عرصه امر به معروف و نهی از منکر ادامه پیدا کند... .

 برنامه اولین سالگرد شهید علی خلیلی به شرح زیر می باشد:
برنامه روز سالگرد : مورخ 1394/1/3 ساعت 10:30 دقیقه صبح بر سر مزار شهید در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران قطعه 24 -ردیف 66 -شماره 33
و ساعت 17 الی 19 همان روز مسجد حضرت فاطمه الزهرا(س) در خیابان نارمک چهارراه تلفنخانه
ضمنا مراسم عزاداری و سوگواری ایام شهادت حضرت زهرا(س) نیز در بیت شهید علی خلیلی از تاریخ شنبه مورخ 1393/12/23 لغایت دوشنبه 1394/1/3  از ساعت 19:30 دقیقه برگزار می شود
آدرس : تهران- اتوبان بسیج-افسریه-15 متری اول-خیابان شهید بازدار(30)-بیت شهید علی خلیلی

 شادی روح طلبه شهید علی خلیلی  فاتحه و صلوات قرائت فرمایید.

 

/ 4 نظر / 31 بازدید
حمزه خلیلی

ممنونم که اطلاع رسانی می کنید. اجرتون با سیدالشهدا

س.م.ع

با سلام و تشکر کاش ذره ای غیرت خلیلی ها در رگ هامان می جوشید روحش شاد.

شهیدعلی خلیلی

سلام ممنونم که به وبم سرزدید وب شما باافتخارلینک شد موفق باشید یاعلی